Wszystko o czym myślę
-LANECZKA-

Propaganda przeciwników aborcji

Istnieją także serwisy przeciwników aborcji. Organizacja Ordoiuris to rządowa machina napędzana pieniędzmi nas – podatników do spełniania rządowych poglądów w postaci utrudniana aborcji. Aby uniknąć kolejnych strajków potajemnie wprowadzili nowe restrykcje niezgadzające się kompletnie z obecnym kodeksem karnym.

Przykład:

https://ordoiuris.pl/ordoiuris.pl/uderzamy-w%20nielegalne-podziemie-aborcyjne

Organizacja chwali się skazaniem Justyny W. z aborcyjnegodreamteamu mówiąc przy tym, że byli zastraszani i na rozprawę musieli stawić się z ochroną. Są to oczywiście wyssane z palca bzdury, które mają odstraszyć nasze społeczeństwo.

Tak samo ma się to do Pani Kaji Godek, która z pełnym zapałem wnosi to nowe okrutne bezsensowne ustawy kompletnie mijające się z wytycznymi Unii Europejskiej, w której teoretycznie jesteśmy.  Na przykład  „Stop aborcji” -Całkowity zakaz aborcji i karanie kobiet. Znana jest również z innych lekko mówiąc budzących kontrowersje pomysłów.

            Zapewne nie raz widzieliście na ulicach reklamy typu „aborcja zabija” i obrzydliwymi obrazkami nie mającego nic wspólnego z prawdą. Są to działania przeciwników aborcji. Same obrazki tak samo jak ich opisy nie są prawdziwe. Przeczy temu medycyna i nauka. Cała unia europejska oraz WHO- Światowa Organizacja Zdrowia. Jasnym jest więc, że takie projekty są specjalnym działaniem na poglądy rządu, czyli coś czego w demokratycznym państwie być nie powinno. Słusznie UE uznaje nas za kraj niepraworządny. W internecie także możemy napotkać całą masę nieprawdziwych propagandowych informacji dotyczących aborcji oraz stron internetowych odradzających zakupu poprzez groźby więzienia za zakup, śmierci od tabletek i tym podobnych bzdur. Są to oczywiście działania celowe niemające nic wspólnego z prawdą. Poniżej

Przykład:

Jeśli mnóstwo kobiet na całym świecie przeprowadza aborcję w ten sam sposób, tymi samymi tabletkami w domowych warunkach, które dostają w aptece bez żadnego problemu to logicznie myśląc na terenie Polski nie zrobią one żadnych szkód w organizmie nie mówiąc już o czymkolwiek groźniejszym (oczywiście odpowiednio stosowane i zamówione z bezpiecznego źródła – znajdziesz je na moim blogu)

Także bez obaw dziewczyny i jeśli zajdzie taka potrzeba, to do dzieła

8 odpowiedzi

  1. Nie do wiary to co się porobiło u mnie stoi taki stary samochód przed blokiem z takim obrazkiem to obrzydliwe

    1. Dokładnie a teoretycznie żyjemy w Państwie wyboru a za wszelką cenę ten wybór nam się próbuje narzucić

  2. Przeciez to jacys psychole stawiaja te samochody! Niech zajmą sie wlasnym nosem a nie tym co i kto ma o sobie decydowac!!!

  3. Tak!!! Najlepiej jest decydowac za kogos i zabraniac!!! Ciekawe czy jakby ona byla w sytuacji podbramkowej to czy bylaby taka cwana!!!!

  4. Poważnie? Żyjemy w XXI wieku, dlaczego w innych krajach może być normalnie, tylko tu są jakieś herezje :/

  5. Zacofanie to malo powiedziane, przeciez wiadome jest ze jak kobieta bedzie chciala to znajdzie sposob za wszelka cene, a oni zyja w jakims wyimaginowanym swiecie…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Najczęściej komentowane

Blog
Laneczka Blog

UWAGA! UWAGA! UWAGA! NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ!!!

Fałszywi sprzedawcy żerują na naszym nieszczęściu…… Oto lista stron Z KTÓRYCH NIE WOLNO ZAMAWIAĆ TABLETEK: www.poronne.org www.tabletki-poronne.pl www.wolnekobiety.net www.poronnetabletki.pl www.bezpiecznewyjscie.eu poronne.org WYŁUDZAJĄ PIENIĄDZE. WYKONASZ PRZELEW I

Czytaj więcej »
aborcja
Blog
Laneczka Blog

Zakaz aborcji zabija. Ciężarne

Śmierć Doroty. Kuzynka zabiera głos. „Zaufaliśmy lekarzom” Pani Dorota trafiła do szpitala w 20. tygodniu ciąży. Zmarła w placówce w wyniku wstrząsu septycznego. – Chcemy,

Czytaj więcej »