Wszystko o czym myślę
-LANECZKA-

cz.6: Nie jesteś sama…

Lekarz potwierdził, że wszystko przebiegło zgodnie z planem. Mogłam teraz zacząć od nowa. Rodzice przyglądali mi się z boku twierdząc, że „coś” się we mnie zmieniło. Jako, że po ich powrocie wyjątkowo dobrze się nam rozmawiało a ja czułam się silna, zdecydowałam, że powiem im o wszystkim co przez ostatnie tygodnie działo się w moim życiu. Ich relacja była dla mnie pełnym zaskoczeniem. Empatia…Ciepło…Współczucie..Całą trójką nie potrafiliśmy powstrzymać łez, gdyż z braku okazywania dobroci wspólnymi siłami zbudowaliśmy mur, który razem w tamtej chwili zburzyliśmy. „Nie taki diabeł straszny jak go malują”. Czułam ogromną ulgę i spokój. Po wielu rozmowach z mamą, zaczęłam opisywać swoje przeżycia w formie blogu, by choć w niewielkim procencie móc nieść pewnego rodzaju wsparcie kobietom, które tak samo jak ja zostały w trudnej dla nich sytuacji, które czują się samotne, bądź zostały oszukane, czy tak jak ja nie wierzyły już w nic dobrego. Zmieniłam swoje życie, zaczęłam zagłębiać się w psychologie i w pielęgniarstwo aby z pełną wiedzą i doświadczeniem jakie sama nabyłam pomagać. 

Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
efcia
efcia
1 rok temu

Super ! co raz więcej ludzi którzy rozmawiają na ten temat!

natchniona
natchniona
1 rok temu

Ja tez poczulam ulge jak lekarz potwierdzil ze wszyst6ko zakonczylo sie tak jak chcialam… bylo to dla mnie bardzo trudne doswiadczenie,ale tak samo jak Ty podnioslam sie! Kobiety maja ogrom mocy! Nie poddawajcie sie!

niunia258
niunia258
1 rok temu

Życie pisze rozne scenariusze, wierze ze nic nie dzieje sie bez przyczyny… 🙂 Twoj blog jest inspiracja. Wierze, ze karma wraca, a dobro zostaje wynagrodzone.

gosiak22
gosiak22
1 rok temu

Dobra historia, stawaj na nogi idź do przodu nie oglądaj się za siebie:) Powodzenia:)

Wioletta
Wioletta
1 rok temu

Rodzice jednak zawsze będą stali murem za swoimi dziećmi. Gdyby moja córka zdecydowałą się na aborcje wspierałą bym ją, to oczywiste.

Alicja
Alicja
1 rok temu

Świetny wpis, niesamowite to jest co przeszłaś. Fajnie się to czytało, utożsamiłam się z niektórymi kwestiami:) Pozdrawiam, czekam na nowe wpisy z niecierpliwością. Wysłałam też moją historię:)

Ewa
Ewa
1 rok temu

Utożsamiam się i ja, najbardziej z kwestia rodziców którzy czasami wydają się złem a okazuje się ze to od nich otrzymujemy wsparcie choć jest to ostatnia rzecz której sie spodziewamy.

Jolaaa
Jolaaa
1 rok temu

A myślałam że tylko mnie zrobili w balona też zamówiłam dwa razy i straciłam pieniądze, dopiero mój lekarz polecił mi stronę z której faktycznie można dostać prawdziwe leki poronne.

Goska
Goska
1 rok temu
Reply to  Jolaaa

tylko Was… aż wstyd przyznać ze i ja się dałam nabrać 🤦‍♀️ I oszukać i to nie jeden raz… Jeden polecał drugiego i tak się odbijałam, dopóki nie trafiłam na stronkę dzięki swojej koleżance. Uratowała mnie. I mój portfel…

Najczęściej komentowane

Blog
Laneczka Blog

UWAGA! UWAGA! UWAGA! NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ!!!

Fałszywi sprzedawcy żerują na naszym nieszczęściu…… Oto lista stron Z KTÓRYCH NIE WOLNO ZAMAWIAĆ TABLETEK: www.aborcja-legalnie.pl www.tabletki-poronne.pl www.wolnekobiety.net www.poronnetabletki.pl poronne.org WYŁUDZAJĄ PIENIĄDZE. WYKONASZ PRZELEW I NIC

Czytaj więcej »
aborcja
Blog
Laneczka Blog

Zakaz aborcji zabija. Ciężarne

Śmierć Doroty. Kuzynka zabiera głos. „Zaufaliśmy lekarzom” Pani Dorota trafiła do szpitala w 20. tygodniu ciąży. Zmarła w placówce w wyniku wstrząsu septycznego. – Chcemy,

Czytaj więcej »
9
0
Would love your thoughts, please comment.x